XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Trwa remont przeciekającego dachu na plebanii, we wrześniu powinno się rozpocząć ogradzanie nowej części cmentarza.
  2. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dzieci do I Komunii św. w roku 2022. Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci na Mszy św. dzisiaj o godz. 12.00.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania również dzisiaj o godzinie 13.30 na Mszy św.  i bezpośrednio po niej.
  4. Kolejna akcja mobilnego poboru krwi w naszej parafii dzisiaj od godziny 9.00 do 14.00.  Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL: dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport, lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi.
  5. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólną modlitwę różańcową w środę, 15 września, o godz.17.30.
  6. W poniedziałek 13 września zapraszamy na kolejną procesję fatimską. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 następnie wyruszymy ulicami: Szosa Chełmińska. Kwiatowa i Storczykowa. Zakończenie w Szkołach Salezjańskich. 
  7. W sobotę 18 września o godz. 12.00 ostatnia w tym roku grupa dzieci przyjmie I Komunię św. 
  8. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Pielgrzymka jest potwierdzona. Ewentualne zapisy już w biurze Misja Travel.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.