XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  15.09.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczynamy całoroczne przygotowanie młodzieży do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, którzy w tym roku ukończyli klasę VIII na Mszę św. dzisiaj o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie organizacyjne. Bierzmowanie zaplanowane jest wczesną jesienią 2020 roku.
  2. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy Wieczory Uwielbienia. Zapraszamy w najbliższy piątek na Mszę św. o godz. 18.00 po której modlitwą i śpiewem będziemy uwielbiać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  3. Zapraszamy młodzież, która chciałaby włączyć się do tworzącej się w naszej parafii wspólnoty młodzieżowej. Pierwsze spotkanie organizacyjne w piątek zaraz po Wieczorze Uwielbienia.
  4. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.
  5. Dzisiaj naszym gościem jest Pan Zbigniew Branach. Autor kilkuset esejów, reportaży historycznych, słuchowisk radiowych i kilkunastu książek. Najnowsze: ZLECENIE NA POPIEŁUSZKĘ oraz SPISEK STULECIA, o zamachu na Jana Pawła II.  Nasz gość przedstawi świadectwo o świętym Papieżu z Polski i błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszko. Po mszy świętej, przy wyjściu z kościoła, będzie można nabyć książki naszego gościa: Zlecenie na Popiełuszkę i Spisek stulecia.