XXIV NIEDZIELA  ZWYKŁA  17.09.2023

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne, które odbędzie dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.30 i po niej spotkanie w Kaplicy Bożego Miłosierdzia. Na to spotkanie przychodzą Ci, którzy w tym roku otrzymają sakrament bierzmowania, jak również Ci, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do tego sakramentu.
  2. Klub Seniora naszej parafii spotyka się w środy po Mszy św. o godz. 8.30.
  3. Wznawiamy spotkania w ramach Wieczorów u św. Antoniego. Na najbliższe zapraszamy w tym tygodniu w czwartek 21  września o godz. 18.45. Prelekcję pt. Niezłomny Pasterz Kościoła o ks. arcybiskupie Antonim Baraniaku – wygłosi ks. dr Jarosław Wąsowicz. Będzie możliwość nabycia książki o tej niezwykłej postaci.
  4. Ćwiczenia parafialnego chóru odbywają się w piątek po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45.
  5. Również po wakacyjnej przerwie swoją działalność wznowiła ,,Scholka”, dlatego też chcemy zaprosić dzieci, które pragną śpiewać w czasie Mszy św. i przeżywać wspólnie z innymi dziećmi piękny czas. Próby scholii odbywają się w soboty o godz. 10.00 w salce pod kaplicą, wejście od strony garaży. 
  6.  W sobotę 7 października o godzinie 8.00 organizujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej w Oborach. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt przejazdu 35 zł. Powrót około godz. 18.00.
  7. W naszej parafii już po raz 5 organizujemy kurs Alpha. Początek nowej edycji kursu Alpha już 2 października. Więcej informacji o Kursie w najnowszym numerze Śladów na Wrzosach.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela,  który można nabyć w zakrystii. Dostępny jest także wrześniowy numer Śladów na Wrzosach, w którym m. in. o przedwojennych losach ks. Wacława Grabowskiego, pierwszego po wojnie proboszcza naszej parafii, który przybył z Wileńszczyzny.