XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA  18.10.2015

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na misje.
 2. Trwa miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca w kościele. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie – także w niedzielę – o godz. 17.30.
 3. Zapraszamy na kolejny dyżur radców prawnych, prawników i aplikantów w naszej parafii w najbliższy wtorek 20 października od godz. 18.30.
 4. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
 5. W piątek przypada 23 dzień października. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę w kościele o godz. 17.00.
 6. Kolejna katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie  pragną ochrzcić swoje dziecko w naszym kościele w najbliższy piątek o godz. 19.00.
 7. Nasz chór parafialny przeżywa 10 rocznicę swojego istnienia. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynno – błagalną w intencji naszego chóru w najbliższą sobotę o godz. 18.00
 8. Msza św. w intencji pielgrzymów, którzy we wrześniu br. pielgrzymowali do Armenii, Gruzji i Turcji Wsch. w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.
 9. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku z prasą wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. i odmówimy różaniec. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na dalsze prace w naszej świątyni i jej otoczeniu.
 10. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Jana Kantego, w środę – błog. Jakuba Strzemię, w czwartek – św. Jana Pawła II.
 11. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Rzymu w grudniu br. na uroczystość otwarcia Roku Miłosierdzia oraz pielgrzymkę do Meksyku – w styczniu. Zapisy w biurze parafialnym.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli oraz Śladów na Wrzosach.
 13. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Irena Tulejka, l. 82, ul. Hiacyntowa, śp. Edmund Nowiński, l. 82, ul. Niedźwiedzia, śp. Helena Kwiatkowska, l. 87, Szosa Chełmińska. Wieczny odpoczynek…