XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2011

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczynamy całoroczne przygotowanie młodzieży do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów do Bierzmowania z klas III gimnazjalnych oraz starszych zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.30.

  2. Po wakacyjnej przerwie wznawia swoją działalność chór parafialny.  Pierwsze spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną posłużyć swoim głosem w upiększeniu liturgii w naszym kościele.

  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przeżywa rekolekcje Odnowy Życia. Kolejne spotkanie w najbliższą środę po Mszy św. o godz. 18.00.

  4. W piątek przypada 23 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli Ojca Pio na modlitewne skupienie w kościele.

  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza 12 października. Zapisy w Biurze Parafialnym.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela, a w nim postać zmarłego niedawno kard. Andrzeja Deskura wieloletniego przyjaciela Jana Pawła II, o złym traktowaniu Polaków na Litwie, o manipulacji prawdą przez współczesne media i przypomnienie głośnego listu Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda „O chrześcijańskich zasadach życia społecznego”, piękne wspomnienie o kompozytorze śp. Jarosławie Kukulskim mężu Anny Jantar oraz o głośnym ostatnio proteście przeciwko promowaniu satanizmu w publicznej telewizji.