XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  18.09.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Spotkanie dla tych którzy rozpoczynają przygotowania do sakramentu Bierzmowania. Dzisiaj o godz. 13.30 na Mszy Św. Zapraszamy młodzież kl. I szkół ponadpodstawowych i starszych.
  2. W naszej parafii wracamy do cyklicznych wykładów, katechez, spotkań ze Słowem Bożym zatytułowanych „Wieczory u św. Antoniego”. Gościem  najbliższego spotkania będzie prof. Wojciech Polak, który wygłosi referat: „Straty wojenne Polski podczas II wojny światowej”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 września 2022 roku po Mszy św. wieczornej,  o godz. 18.45 w sali pod kaplicą Miłosierdzia Bożego /wejście od strony ul. Wilczej/.
  3. W piątek 23 września wspomnienie św. Ojca Pio. Czcicieli tego świętego zapraszamy na wspólną adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17.00.
  4. W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy siostry Albertynki, które posługują najuboższym. Pragną podziękować za charyzmat św. Brata Albertai podzielić się świadectwem służby drugiemu człowiekowi. Będzie można nabyć książki o ich posłudze i różne pamiątki. Będzie to okazja do wsparcia tego zgromadzenia posługującemu ubogich.
  5. Po raz kolejny w naszej parafii zaczynamy kurs ALPHA dla dorosłych pierwsze spotkanie odbędzie się 26 września o godzinie 19.00 i dla młodzieży 27 września o godzinie 18.00 w salkach parafialnych. Kurs rozpoczyna się kolacją, wykładem i spotkaniem w grupach. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać w zakrystii, biurze parafialnym, u księży z naszej parafii lub na adres mailowy antoniwrzosy@gmail.com lub pod numerami telefonu 609-200-216, 608-077-352. Informacje także w Nauczycielu Ewangelii.
  6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela. Do każdego numeru dołączona jest druga gazetka „Bliżej życia z wiarą”, to nowy kolorowy tygodnik, w nowoczesnej formie, bogato ilustrowany. Cena wspólna obydwu gazet 10 zł.  Dostępny jest także wrześniowy numer naszego parafialnego pisma Nauczyciel Ewangelii i Śladów na Wrzosach.