XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  20.09.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W środę przypada 23 września i dzień wspomnienia św. Ojca Pio. Zapraszamy czcicieli Świętego na wspólną adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17.00.
  2. W najbliższy czwartek 24 września przeżywać będziemy Wizytację Duszpasterską, którą przeprowadzi ks. bp Wiesław Śmigiel. Co pięć lat Księża Biskupi wizytują każdą parafię, zapoznając się z wszystkimi sprawami danej wspólnoty. W związku z epidemią będzie ona miała bardzo ograniczony charakter. Ksiądz biskup odwiedzi Barbarkę, cmentarz parafialny, kancelarię i pozostałe obiekty. Spotka się także tylko z przedstawicielami rad parafialnych i wspólnot. O godz. 18.00 w kościele udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  3. W przyszłą niedzielę w całym Kościele przeżywamy Dzień Migrantów i Uchodźców. Caritas Polska organizuje w tym dniu w kościołach zbiórkę ofiar dla poszkodowanych w czasie pożaru obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos. W naszym kościele będzie można się w nią włączyć składając swój dar do koszyków pod chórem. 
  4. Od dnia 04 października zaczynamy  w naszej parafii kurs Alpha. Tym razem zapraszamy młodzież od 15 do 20 roku życia. Jest to cykl 3 godzinnych spotkań zaczynający się posiłkiem. Uczestnictwo w kursie jest darmowe. Zapisy przez maila: antoniwrzosy@gmail.com lub telefonicznie u księdza Bartka /tel. 531 395 489/. Ukończenie kursu zwalnia z przygotowań do bierzmowania. Więcej informacji i kontakt także na stronie internetowej parafii.
  5. Nasza parafialna schola rozpoczęła swoje regularne spotkania, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
  6. W październiku rozpoczniemy spotkania przygotowujące dzieci i młodzież do I Komunii św. i bierzmowania, które zostaną udzielone w 2021 roku.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.