XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA  24.09.2023

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Zapraszamy na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro w poniedziałek 25 września o godz. 19.00 w plebanii. Omówimy najistotniejsze sprawy nowego roku duszpasterskiego.
 2. Klub Seniora naszej parafii spotyka się w środy po Mszy św. o godz. 8.30.
 3. Ćwiczenia parafialnego chóru odbywają się w piątek po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45.
 4. Dzieci zapraszamy do naszej parafialnej scholii. Ćwiczenia śpiewu w soboty o godz. 10.00.
 5.  W sobotę 7 października o godz. 8.00 organizujemy wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej w Oborach. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt przejazdu 35 zł. Powrót około godz. 18.00.
 6. W naszej parafii już po raz 5 organizujemy kurs Alpha. Początek nowej edycji kursu Alpha już 2 października. Więcej informacji o Kursie w najnowszym numerze Śladów na Wrzosach.
 7. Chorych, których ks. Tomasz zwykle odwiedza w I sobotę miesiąca wyjątkowo odwiedzimy w najbliższą sobotę 30 września, zamiast 7 października.
 8. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 na Mszę św. w czasie której poświęcimy różańce
 9. Zapraszamy wszystkich chcących i lubiących śpiewać na warsztaty muzyczne. Odbędą się one w weekend 20-22 października br. w salach naszego domu parafialnego, pod kierunkiem kompozytora i dyrygenta Huberta Kowalskiego.  Chór uczestników warsztatów przygotuje kilka pieśni liturgicznych, które zostaną wykonane podczas Mszy św. kończącej to wydarzenie w niedzielę 22 października o godz. 13.30. Chórowi towarzyszyć będzie orkiestra szkoły muzycznej. Bliższe informacje można znaleźć w Internecie, na stronie parafialnej i na plakacie.  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spędzić z nami ten muzyczny weekend.
 10. Instytut Copernicanum zaprasza na wykład pana Grzegorza Górnego, pt. „Wojna o duszę świata według Jana Pawła II”, który odbędzie się 26 września o godz. 18.00 w Franciszkańskim Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Poznańskiej 49 w Toruniu. 
 11. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela,  który można nabyć w zakrystii. Dostępny jest także wrześniowy numer Śladów na Wrzosach.