XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA   25.09.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Gościmy dzisiaj siostry Albertynki, które posługują najuboższym. Kilka lat temu dzięki ich życzliwości otrzymaliśmy relikwie św. brata Alberta Chmielowskiego. Siostry podziękują za charyzmat św. Brata Alberta i dzielą się świadectwem służby drugiemu człowiekowi. Po Mszy św. można nabyć książki o ich posłudze i różne pamiątki. Będzie to okazja do wsparcia tego zgromadzenia posługującemu ubogich.
  2. W tym tygodniu przeżywamy I sobotę miesiąca. O godz. 8.00 zapraszamy na różaniec i Mszę św. oraz nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Przez cały miesiąc październik, w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.30 odmawiać będziemy wspólnie różaniec w kościele.
  3. Po raz kolejny w naszej parafii zaczynamy kurs ALPHA dla dorosłych pierwsze spotkanie odbędzie się 26 września o godzinie 19.00 i dla młodzieży 27 września o godzinie 18.00 w salkach parafialnych. Kurs rozpoczyna się kolacją, wykładem i spotkaniem w grupach. Co to jest Alpha? Kurs Alpha to cykl 10 spotkań, prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia. Dla kogo jest Alpha? Alpha, przede wszystkim skierowana jest do ludzi, którzy nie chodzą do kościoła, a chcieliby zaznajomić się z wiarą chrześcijańską, to jest to również odpowiednie miejsce dla chrześcijan, którzy pragną odświeżyć podstawy swojej wiary. Więcej informacji w zakrystii, u księży z naszej parafii lub na adres mailowy antoniwrzosy@gmail.com lub pod numerami telefonu 609-200-216, 608-077-352. Informacje także w Nauczycielu Ewangelii.
  4. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela. Do każdego numeru dołączona jest druga gazetka „Bliżej życia z wiarą”, to nowy kolorowy tygodnik, w nowoczesnej formie, bogato ilustrowany. Cena wspólna obydwu gazet 10 zł.  Dostępny jest także wrześniowy numer naszego parafialnego pisma Nauczyciel Ewangelii i Śladów na Wrzosach.