XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  29.09.2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj po Mszach św. w całej diecezji toruńskiej zbiórka ofiar na diecezjalne i parafialne dzieła Caritas. Dzięki tym ofiarom Caritas może świadczyć pomoc najbardziej potrzebującym.
  2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania modlitwy różańcowej w kościele. W dni powszednie różaniec odmawiamy o godz. 8.00 i 17.30. 
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę  miesiąca. 
  4. W  czwartek o godz. 17.30 modlitewne czuwanie naszych Margeretek. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
  5. W  piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. 
  6. W sobotę o godz. 8.00 odmówimy Różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia odwiedzimy chorych w  ich domach. 
  7. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w czwartek o godz. 19.00
  8. Zapraszamy na wykład W obronie Polskiej Rodziny. Stop ideologii LGBT. Organizatorem jest Mariusz Kałużny – prezes „SOS dla Polskiej Rodziny” Oddział Kujawsko-Pomorski.  W czasie spotkaniu przewidziany jest gość specjalny, który jest autorytetem w dziedzinie propagowania zdrowego wzorca rodziny,  albo krytykiem ideologii LGBT. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym w piątek 4 października o godz. 18.30.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i Nauczyciela Ewangelii.