XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  02.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Trwa miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca w kościele. Nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 i 17.30. W niedzielę dziesiątek różańca po każdej Mszy św.
 2. W środę o godz. 17.00 zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na spotkanie formacyjne i różaniec w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Prosimy o przyniesienie aktualnych list wszystkich Róż.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 okazja do adoracji Najśw. Sakramentu tzw. Godzina święta. Wspólnota „Margeretek” modląca się za kapłanów i o nowe święte powołania spotyka się w tym dniu o godz. 17.30. 
 4. Zachęcamy do odprawiania Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca, warunkiem jest przyjęcie Komunii św. przez 9 kolejnych pierwszych piątków miesiąca. Spowiedź św. można odbyć wcześniej. W I piątek tradycyjnie składamy ofiary na misje, a spowiedź św. w tym dniu od godz. 17.00.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę 9 października o godzinie 13.30 po Eucharystii spotkanie w kościele, spotkanie przeznaczone jest dla uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i starszych.
 6. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w przyszłą sobotę 8 października o godzinie 12.00 w kaplicy przy kościele.  
 7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci klas III z rodzicami w ramach przygotowań do I Komunii św.
 8. W niedzielę za tydzień kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.
 9. Niedziela za tydzień w całej Polsce to także XXII Dzień Papieski. Szczególnie widocznym znakiem tego święta będzie przykościelna i publiczna zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolnych uczniów znajdujących się w trudnej materialnej sytuacji. To żywy pomnik św. Jana Pawła II. 
 10. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela, cena 10 zł. 
 11. Zapraszamy do uczestnictwa w kursie ALPHA: dorośli w poniedziałek o godzinie 19.00 i młodzież we wtorek o godzinie 18.00.