XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  03.10.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

  1. Trwa miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca w kościele. Nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 i 17.30. W niedzielę dziesiątek różańca po każdej Mszy św.
  2. Od poniedziałku tj. 04 października o godzinie 18.00 rozpoczynamy w naszej parafii katechezy dla młodzieży ,,Kurs Alpha”. Katechezy przeznaczone są dla młodzieży od lat 12, spotkanie rozpoczyna się kolacją, następnie wykład i grupy dzielenia. Katechezy są bezpłatne. Zaproszenia rozdawane są pod chórem.
  3. W środę o godz. 17.00 zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na spotkanie formacyjne i różaniec w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Prosimy o przyniesienie aktualnych list wszystkich Róż.
  4. Zapraszamy wszystkich kandydatów na ministranta, ministrantów i lektorów na zbiórkę, która odbędzie się w sobotę 09 października o godzinie 12.00 w kaplicy znajdującej się przy kościele. Zbiórka rozpoczyna się Eucharystią, po Niej spotkanie formacyjne.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci klas III z rodzicami w ramach przygotowań do I Komunii św..
  6. Spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania, zarówno tych którzy mają przyjąć sakrament w tym roku jak i tych którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu w roku przyszłym w przyszłą niedzielę 10 października. Rozpoczęcie na Mszy Św. o godz. 13.30.
  7. W niedzielę za tydzień kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.
  8. Niedziela za tydzień w całej Polsce to także XXI Dzień Papieski. Szczególnie widocznym znakiem tego święta będzie przykościelna i publiczna zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolnych uczniów znajdujących się w trudnej materialnej sytuacji. To żywy pomnik św. Jana Pawła II. 
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.