XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.10.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Trwa miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca w kościele. Nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 i 17.30. W niedzielę dziesiątek różańca po każdej Mszy św.
 2. Od dzisiejszej niedzieli zaczynamy  w naszej parafii kurs Alpha. Tym razem zapraszamy młodzież od 15 do 20 roku życia. Uczestnictwo w kursie jest darmowe. Zapisy przez maila: antoniwrzosy@gmail.com lub telefonicznie u księdza Bartka /tel. 531 395 489/. Więcej informacji i kontakt także na stronie internetowej parafii i w Nauczycielu Ewangelii.
 3. W środę o godz. 17.00 zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na spotkanie formacyjne i różaniec w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci klas III z rodzicami. Rozpoczynamy całoroczne przygotowanie do I Komunii św.
 5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza św. i pierwsze spotkanie młodzieży klas II szkół średnich, którzy pragną w przyszłym roku przyjąć sakrament bierzmowania.
 6. W niedzielę za tydzień kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.
 7. Niedziela za tydzień w całej Polsce to także XX Dzień Papieski. Szczególnie widocznym znakiem tego święta będzie przykościelna i publiczna zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolnych uczniów znajdujących się w trudnej materialnej sytuacji. To żywy pomnik św. Jana Pawła II. 
 8. Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu w partnerstwie z GASTROMED zaprasza osoby w wieku od 50 do 65 roku życia na spotkanie dotyczące profilaktyki raka jelita grubego. Spotkanie z lekarzem odbędzie się w dniu 13 października o godzinie 17:00 w kaplicy przy naszym kościele. W trakcie spotkania będzie możliwość zapisania się bez skierowania i kolejek na bezpłatne badanie kolonoskopowe.
  Zapisy telefoniczne pod numerami telefonów: 667 111 145 lub 575 040 510 oraz mailowo: profilaktyka@mps.torun.pl 
 9. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela i Nauczyciela Ewangelii.