XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  09.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 i 17.30. W niedzielę dziesiątek różańca po każdej Mszy św.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze parafialne inwestycje. Bóg zapłać także za wszystkie imienne dary składane w kopertach i wpłacane na parafialne konto.
  3. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci klas III z rodzicami w ramach przygotowań do I Komunii św.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dla uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i starszych również dzisiaj na Mszy św.  o godz. 13.30.
  5. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek o godz. 19.00 w plebanii. 
  6. W czwartek przypada 13 października. Zapraszamy na ostatnią w tym roku procesję fatimską. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00 następnie z figurą Matki Bożej i modlitwą różańcową przejdziemy ulicami: św. Antoniego, Myśliwską, Jelenią, Jastrzębią i św. Antoniego.
  7. Niedziela za tydzień w całej Polsce to XXII Dzień Papieski. Szczególnie widocznym znakiem tego święta będzie przykościelna i publiczna zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolnych uczniów znajdujących się w trudnej materialnej sytuacji. To żywy pomnik św. Jana Pawła II. Gościć będziemy stypendystów fundacji, którzy po Mszach św. m.in. będą oferować ciasta własnego wypieku.
  8. Diecezjalny duszpasterz nauczycieli, ks. Mariusz Wojnowski, zaprasza na Mszę Świętą w intencji nauczycieli i pracowników oświaty, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30 w naszym kościele.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela, cena 10 zł.