XXXII NIEDZIELA  ZWYKŁA  06.11.2016

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W dni powszednie, od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 8.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W sobotę o godz. 8.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami  od dzisiaj do wiosny zawieszamy odprawianie Mszy św. o godz. 13.00 na Barbarce.
  3. W czwartek o godz. 17.45 rozpoczynamy 9 dniową nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  4. W piątek 11 listopada przeżywać będziemy Święto Niepodległości. Nie jest to święto, w którym obowiązuje uczestnictwo w Eucharystii. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
  5. Kolejna katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie  pragną ochrzcić swoje dziecko w naszym kościele w najbliższy piątek o godz. 19.00. przypominamy, że udział w tej katechezie jest obowiązkowy.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszym kościele. Za dwa tygodnie zostaną ustawione w kościele dwa dodatkowe zamykane konfesjonały, pozwalające w większym skupieniu przystępować do Sakramentu Pokuty.
  7. Dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami prosimy na Mszę św. i spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 14.30.
  8. Również w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w całej Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbierane będą ofiary na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Iraku i innych krajach.
  9. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer tygodnika Niedziela.