XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  06.11.2022

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Do środy włącznie o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. wspólną za zmarłych, których polecamy na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmówimy Różaniec wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Wypominki złożone w zakrystii lub składane na kolektę bez wyznaczonej daty będą uwzględnione w modlitwach w środę.
  2. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólną modlitwę różańcową w środę o godz. 17.30. Wcześniej o godz. 16.30 spotkanie formacyjne.
  3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę 13 listopada o godz. 12.00. Poświęcimy modlitewniki.
  4. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania w przyszłym roku na spotkanie formacyjne, które odbędzie się również w przyszłą niedzielę 13 listopada. Rozpoczęcie na Mszy św. o godz. 13.30.
  5. Jak w ostatnich latach do Niedzieli Palmowej zawieszamy odprawianie Mszy św. o godz. 13.00 na Barbarce. 
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na dalsze parafialne inwestycje.
  7. Diecezjalny duszpasterz nauczycieli, ks. Mariusz Wojnowski, zaprasza na Mszę Świętą w intencji zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty, która zostanie odprawiona w poniedziałek 7 listopada o godz. 18.00 w naszym kościele.
  8. Biskup Toruński Wiesław Śmigiel udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek. W tym dniu przypada Święto Niepodległości.
  9. W przyszłą niedzielę 13 listopada pod hasłem „Uleczyć tęsknotę” w Kościele w Polsce będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlitwą i darem serca chcemy wspomóc cierpiących chrześcijan na Ukrainie.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.