XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

  1. Dzieci klas III wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj o godz. 14.30 na Mszę św. i comiesięczne spotkanie.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą na dalsze inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać także za dary imienne składane w kopertach lub wpłacane na parafialne konto. Wpisujemy je do specjalnej księgi ofiarodawców, która przy różnych okazjach wnoszona jest w procesji z darami ofiarnymi. Wkrótce rozpocznie się remont otoczenia kaplicy na Barbarce.
  3. Dzisiejsza niedziela to także w całej Polsce Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Dzisiaj po Mszach św. będzie okazja do wsparcia tych miejsc swoją ofiarą. Ze składanych ofiar organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie może nieść pomoc tym, którzy cierpią głód, choroby, pozbawieni zostali swoich domów czy też na różny sposób są prześladowani za wiarę.
  4. W tym tygodniu przypada II wtorek miesiąca. Zapraszamy na bezpłatne porady prawne w tym dniu od godz. 18.30. Nie ma potrzeby wcześniejszych zgłoszeń.
  5. W środę 11 listopada przeżywać będziemy Święto Niepodległości. Nie jest to święto, w którym obowiązuje uczestnictwo w Eucharystii. W naszym kościele Msze św. O godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
  6. Kolejna katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie pragną ochrzcić swoje dziecko w naszym kościele w najbliższy piątek o godz. 19.00. przypominamy, że udział w tej katechezie jest obowiązkowy.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta w całej Diecezji na utrzymanie toruńskiego Seminarium Duchownego.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela.
  9. Odeszli do Pana: śp. Wojciech Dziadoń, l. 82, ul. Żytnia, śp. Eugeniusz Zawidzki, l. 65, ul. Ugory, śp. Zygmunt Grabowski, l. 60, ul. Sarnia. Wieczny odpoczynek…