XXXII NIEDZIELA  ZWYKŁA 09.11.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj o godz. 14.30 na Mszę św. i comiesięczne spotkanie.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą na dalsze inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać także za dary imienne składane w kopertach lub wpłacane na parafialne konto. Wpisujemy je do specjalnej księgi ofiarodawców, która przy różnych okazjach wnoszona jest w procesji z darami ofiarnymi.
  3. Dzisiejsza niedziela to także w całej Polsce Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Dzisiaj po Mszach św. będzie okazja do wsparcia tych miejsc swoją ofiarą. Ze składanych ofiar organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie może nieść pomoc tym, którzy cierpią głód, choroby, pozbawieni zostali swoich domów czy też na różny sposób są prześladowani za wiarę.
  4. We wtorek 11 listopada przeżywać będziemy Święto Niepodległości. Nie jest to święto, w którym obowiązuje uczestnictwo w Eucharystii. W naszym kościele Msze św. O godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
  5. Zapowiedziane na 13 listopada Spotkanie z Biblią odbędzie się tydzień później czyli w czwartek 20 listopada po Mszy św. wieczornej.
  6. Za tydzień przeżywać będziemy w parafii Dzień Toruńskiego Seminarium Duchownego. Gościć będziemy jednego z moderatorów oraz alumnów seminarium, którzy przybliżą nam życie tej placówki. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na tą uczelnię.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela.
  8. Odeszli do Pana: śp. Elżbieta Barbara Narloch, l. 73, ul. Fasolowa, śp. Lidia Teresa Marolewska, l. 74, ul. Jelenia. Wieczny odpoczynek…