XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA   12.11.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania na spotkanie formacyjne, które odbędzie się dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.30.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na kolejne inwestycje. Zmieniliśmy oświetlenie w zakrystii, a w tym miesiącu jeszcze czeka nas malowanie tych pomieszczeń. Zostały także wykonane prace serwisowe przygotowujące piece CO do sezonu grzewczego. Dziękujemy wszystkim rozumiejącym potrzebę utrzymania parafii i wspierają ją regularnie przez ofiary na kolektę oraz imienne składane na konto i w kopertach.
  3. Dzisiaj także przeżywamy  XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tym razem otoczymy modlitwą i wsparciem finansowym chrześcijan z Bliskiego Wschodu. Ziemia Święta jest pogrążona w wojnie, Liban zmaga się z potężną biedą, Syria została dotknięta silnym trzęsieniem ziemi. W całej Polsce po Mszach św. okazja do złożenia swojej ofiary na ten cel.
  4. Zapraszamy na Wieczór Wielbienia Boga z modlitwą wstawienniczą, który odbędzie się w naszym kościele 17 listopada. O godz. 18.00 Eucharystia i po Niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli dostępny w zakrystii. 

 

.