XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA  15.11.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Przez cały listopad za nawiedzenie cmentarza  otrzymać można odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. 
  2. Po raz kolejny nasza parafia włącza się w ratowanie ludzkiego życia poprzez dar krwi. Dzisiaj od godz. 9.00 do 15.00 przed kościołem będzie ustawiony specjalny krwiobus, natomiast krew można oddać w domu parafialnym w sali św. Joanny.
  3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.00 został poświęcony opłatek wigilijny. Można go będzie odbierać w biurze parafialnym od jutra. Opłatek będzie dostępny w biurze parafialnym także we wszystkie niedziele Adwentu. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Ofiary składane przeznaczymy na dalsze funkcjonowanie w naszej parafii. Tradycyjnie również rozprowadzamy świece Caritas w ramach Wigilinego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świece są również dostępne w biurze parafialnym w cenie 15 zł i 6.50 zł.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. 
  5. W dni powszednie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 do 8.30 oraz od 17.30 do 18.00.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i listopadowy numer Nauczyciela Ewangelii.