XXXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA 16.11.2014

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Osoby pragnące pogłębić znajomość Biblii zapraszamy na Spotkania z Biblią w czwartek 20 listopada po Mszy św. wieczornej w Sali Domu Parafialnego. Temat spotkania: „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”.
  2. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w czwartek o 18.30. Natomiast w przyszłą niedzielę Msza święta o godz. 19.15.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, następnie modlitwą i śpiewem będziemy adorować Najświętszy Sakrament.
  4. Za tydzień w niedzielę, przypada 23 dzień listopada. Czcicieli Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 17.00.
  5. W najbliższą sobotę w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu, odbędzie się diecezjalne spotkanie grup modlących się za kapłanów, margaretek. Rozpoczęcie o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w apostolstwo modlitwy za kapłanów.
  6. W związku z pojawieniem się osób roznoszących po domach opłatki wigilijne i powołujących się na naszą parafię, uprzejmie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła i nie wysyłała, aby w jej imieniu roznosić opłatki i zbierać jakiekolwiek fundusze. W naszym kościele opłatki wigilijne poświęcimy w niedzielę za tydzień w Uroczystość Chrystusa Króla o godz. 9.00 i będą dostępne w biurze parafialnym.
  7. Biskup Toruński kieruje do mieszkańców Torunia prośbę o reaktywowanie Chóru Katedralnego. Przesłuchania i zapisy odbywać się będą w poniedziałki i środy od godz. 18.30 do 19.00 w salce przy ul. Kopernika 6.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela.