ZESŁANIE  DUCHA ŚWIĘTEGO  /05.12.2022/

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

  1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa odprawiamy w łączności z Mszą św. o godz. 8.30 i o godz. 17.45.
  2. Od wczoraj przez tydzień będzie gościł w naszej parafii obraz Matki Bożej Ludzi Pracy Solidarności. Niech będzie to okazja do modlitwy w intencji ludzi pracy.
  3. Zapraszamy młodzież która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na specjalną Eucharystię,  która odbędzie się dzisiaj o godzinie 14.00 w kaplicy obok naszego kościoła.
  4. Również dzisiaj przed kościołem odbywa się charytatywny  kiermasz ciast i innych produktów. Dochód przeznaczony jest na leczenie ciężko chorego chłopca Nataniela. Inicjatywa i przygotowanie kiermaszu pochodzi od rodziny i przyjaciół Nataniela, a dochód przeznaczony będzie na jego kosztowną operację chłopca.
  5. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w najbliższą środę  8 czerwca. O godz. 16.30 spotkanie formacyjne, następnie różaniec i Msza św. w intencji członków wspólnoty.
  6. Zapraszamy na XXII Wrzosowy Festyn św. Antoniego, który odbędzie się w przyszłą niedzielę za tydzień 12 czerwca od godziny 14.00. Impreza każdego roku gromadzi setki mieszkańców osiedla. Ma na celu integrację wszystkich środowisk zamieszkujących nasze osiedle. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będziemy wdzięczni, jeśli znajdą się dobrodzieje festynu, sponsorzy i wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób będą chcieli pomóc. Potrzebujemy jeszcze kilku blach ciasta. Panie, które mogłyby nam je ofiarować prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym. W tym roku gwiazdą festynu będzie Eleni, która wystąpi o godz. 19.00. W czasie festynu od godziny 14 do 17 będzie także możliwość rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.