ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 19.05.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Wczoraj w naszym kościele przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na tzw. Biały Tydzień od poniedziałku do piątku na Mszę św. o godz. 18.00.

 2. Gościmy dzisiaj w naszej parafii siostrę Judytę misjonarkę w Zambii, która opowiada nam o pracy misyjnej w tym kraju. Po Mszy św. przed kościołem będzie można złożyć swój dar na misje.

 3. W czwartek przypada 23 dzień miesiąca. Spotkanie wszystkich czcicieli Ojca Pio o godz. 17.00 w kościele.

 4. W niedzielę za tydzień o godz. 13.30  zapraszamy na rocznicę Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii św. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodziców w piątek od godz. 17.00.

 5. Również w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy ona czas spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

 6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszach św. o godz. 8.30 i 18.00 przy kaplicy Matki Bożej przed kościołem. W niedzielę po wieczornej Mszy św.

 7. Zapraszamy na pielgrzymki:

 • do Lichenia w środę 29 maja koszt 30 zł
 • na spotkanie Młodych w Lednicy w sobotę 1 czerwca. Koszt 40 zł.
 • do Sanktuariów Warmii i Mazur w dniach od 8 do 10 lipca. W programie nawiedzenie takich miejsc jak: Gietrzwałd, Sejny, Wigry, Augustów – rejs doliną Rospudy, Studziennicza, Sokółka – miejsce cudu Eucharystycznego, Białystok i święta Woda.
 • do Sanktuariów w Fatimie i Lourdes od 9 października. Zapisy i informacje w biurze parafialnym.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy dzisiaj Niedzielę i Posłańca św. Antoniego.