ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  24.05.2015

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Młodzież, która przyjęła w tym roku Sakrament Bierzmowania, jak również i tych którzy szukają swojego miejsca w Kościele, zapraszamy dzisiaj na Mszę św. i spotkanie o godz. 19.15.
  2. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii, Gruzji oraz Turcji Wschodniej od 23 września do 4 października. Informacje i zapisy biurze parafialnym.
  4. Organizujemy wyjazd młodzieży do Lednicy na XIX Spotkanie Młodych, które odbędzie się 6. czerwca br. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt – 40 zł.
  5. W najbliższą sobotę 30 maja odbędzie się pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Oborach. Wyjazd o godz. 8.00 zapisy w biurze parafialnym, koszt 15 zł.
  6. Wzorem lat ubiegłych organizujemy kolonie letnie w Bachotku dla dzieci z ubogich rodzin oraz dzieci z Ukrainy. Dzisiaj po Mszach św. Akcja Katolicka zbiera ofiary na ten cel. Od przyszłej niedzieli rozprowadzać będziemy także bilety – cegiełki na koncert poświecony charytatywny dla Ukrainy.
  7. Kolejny Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w przyszłą niedzielę 31 maja. Rozpoczęcie Mszą św. w toruńskiej Katedrze o godz. 12.30.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela.
  9. W ostatnim czasie odeszli do Pana: Pelagia Wolna l. 102, ul. Tulipanowa, śp. Kazimierz Bienert, l. 76, ul. Astrowa, śp. Filomena Czaplicka, l. 91, ul. Zbożowa, śp. Jan Mazur, l. 64, ul. Astrowa, śp. Adam Byszewski, ul. Bartnicza, śp. Eugeniusz Stepiczew, l. 73, ul. Storczykowa. Wieczny odpoczynek…