2  NIEDZIELA  ZWYKŁA  16.01.2022

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Z naszej parafii przygotowuje się do kapłaństwa dwóch alumnów diakon Mateusz Starczewski  na VI roku i akolita Szymon Stawicki na IV roku.
  2. Dzisiaj kończymy w naszej parafii wizyty duszpasterskie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyjęcie nas w swoich domach. W tym roku chęć przyjęcia kolędy zgłosiło 360 rodzin. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w czasie kolędy, podczas Mszy św. w kościele i wpłacane na parafialne konto. Przeznaczymy je na utrzymanie parafii i kolejne inwestycje.
  3. Po raz kolejny nasza parafia włącza się w ratowanie ludzkiego życia poprzez dar krwi. Kolejna akcja przy naszym kościele w przyszłą niedzielę 23 stycznia od godz. 9.00 do 14.00 w kwiobusie, który będzie stał przed naszym kościołem. Prosimy o przyniesienie dokumentu ze zdjęciem i numerem PESEL: dowód osobisty, aplikację mobilną – usługa mTożsamość (elektroniczny odpowiednik dowodu osobistego na urządzeniu mobilnym), legitymację studencką, prawo jazdy, paszport, lub legitymację Honorowego Dawcy Krwi. W roku 2021 w czasie akcji przy naszym kościele oddało krew 175 osób ofiarowując w sumie 63 litry krwi. Bóg zapłać za ten niezwykły dar.
  4. W przyszłą niedzielę 23 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy czcicieli św. Ojca Pio na wspólną modlitwę w kościele o godz. 17.00.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Medugorie w dniach 24 – 31 lipca. Koszt wyjazdu 2490 zł. Program na stronie internetowej naszej parafii. Bliższe informacje i zapisy u ks. Tomasza Reckiego, który będzie duchowym opiekunem grupy.
  6. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela w cenie 8 zł.