Sumie Odpustowej w sobotę 13 czerwca o godz. 18.00 przewodniczył ks. prof. Jan Perszon. Wśród gości obecny był wiceprezydent Torunia Zbigniew Fiderewicz. Specjalny list wystosował do nas Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski
Narzędzia Dostępności
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Polityka prywatności.
×
Lista aktywnych ciasteczek (dostępnych w przeglądarce)