Parafia św. Antoniego zaprasza!
W niedzielę 7 grudnia o 17:00 wspólnie odśpiewamy Akatyst ku czci Maryi.
Modlitwę poprowadzi Zespół Uwielbieniowy, który będzie się modlił śpiewem i uwielbieniem.
Przyjdź i dołącz do nas!
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Polityka prywatności.