II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 stycznia 2011

 1. W czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana uroczystością Trzech Króli. Od tego roku przywrócono status dnia wolnego. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. na Barbarce i w DPS. W kościołach na całym świecie zbiera się w tym dniu kolektę ma misje.
 2. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem. W tym tygodniu:
  02.01. NIEDZIELA – Bobrowa, Łosia, Orla, Żbikowa
  03.01. PONIEDZIAŁEK – Jastrzębia, Wrzosowa
  04.01 WTOREK – Niedźwiedzia, Sarnia
  05.01 ŚRODA – Jaskółcza, Kozia, Pawia, Rysia, Żurawia
  06.01 CZWARTEK – Krokusowa, Liliowa, Malwowa, Tulipanowa
  07.01 PIĄTEK – Kwiatowa /z blokami/
  08.01 SOBOTA – Storczykowa /z blokami/
  09.01 NIEDZIELA – Rumiankowa, Szosa Chełmińska
  W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o godz. 15.00.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W związku z kolędami z sakramentu pokuty w ciągu całego tygodnia można korzystać tylko na porannych Mszach św. oraz pół godziny przed wieczorną Mszą św. W I piątek miesiąca nie będzie dodatkowej Mszy św. o godz. 17.00.
 4. W I Czwartek zapraszamy wspólnotę Margeretek na modlitewne spotkanie o godz. 17.30.
 5. Dzieci klas II przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30.
 6. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca tradycyjnie kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszym kościele.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli interesujące artykuły o powrocie uroczystości Trzech Króli, o zdobywaniu himalajskich ośmiotysięczników, o nagrodzie ks. Pasierba dla naszego architekta p. Andrzeja Ryczka, o niezwykłej świeckiej misjonarce Wandzie Błeńskiej. Otrzymaliśmy także w ramach promocji sporą ilość egzemplarzy świątecznego wydania Naszego Dziennika. Nasz Dziennik możemy zabierać bezpłatnie.

  archiwum ogłoszeń parafialnych