IV NIEDZIELA WIELKANOCY 21.04.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza. Pamiętamy o modlitwie w intencji powołań do służby Bożej zwłaszcza wśród młodych naszej parafii.

  2. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca kwietnia. O godz. 17.00 modlitewne czuwanie czcicieli św. Ojca Pio.

  3. Spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających latem z Antoninkiem do Piecek w poniedziałek o godz. 17.00.

  4. Spotkanie wszystkich, którzy pragną włączyć się w przygotowanie tegorocznego Wrzosowego Festynu w najbliższy wtorek o godz. 19.00 w Antoninku.

  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek – uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski, a w czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.

  6. Zachęcamy do nabycia niezwykłej pamiątki, jaką jest zestaw 2 płyt DVD zawierających filmową historię naszej parafii oraz przebieg uroczystości poświęcenia naszego kościoła i ołtarza 13 czerwca 2012 roku. Całość została profesjonalnie przygotowana przez TV TRWAM. Cena 20 zł. W tygodniu można ją nabyć w biurze parafialnym a w przyszłą niedzielę przed kościołem.

  7. Zapraszamy na pielgrzymki:

  • do Sanktuariów Maryjnych na Jasnej Górze i w Gidlach w dniu 6 maja. Koszt 60 zł.
  • do Sanktuariów w Fatimie i Lourdes od 9 października. Zapisy i informacje w biurze parafialnym.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę, z artykułami o prześladowanych chrześcijanach w Syrii, dlaczego Polacy nie chcą mieć więcej dzieci, o nowym klasztorze Karmelitanek w dalekim Kazachstanie i o obchodach kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej.