IV NIEDZIELA WIELKANOCY  22.04.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do służby w Kościele. Zachęcamy do modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Polecajmy Bogu naszych kleryków Mateusza i Szymona.
  2. Okazja do spowiedzi św. w naszej parafii w dni powszednie w czasie porannych Mszy św. oraz od godz. 17.30 do 18.00. W niedzielę podczas Mszy św.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od godz. 8.00 do 8.30 i od godz. 17.30 do 18.00.
  4. Jutro 23 dzień miesiąca. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 17.00.
  5. W poniedziałek przeżywamy uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski, a w środę święto św. Marka Ewangelisty.
  6. W dniach 29 czerwca – 2 lipca z naszej parafii wyruszy pielgrzymka rowerowa do Gietrzwaldu. Wymagania: kondycja i sprawny rower (uczestnicy przemierzą ok. 100 km dziennie). Można pojechać rowerem w obie strony lub wrócić pociągiem. Więcej informacji u Ks. Jakuba.
  7. Serdecznie zapraszamy na wspólne bieganie  z różańcem w każdy czwartek na godz. 20.00. Do grupy zapraszamy również jeżdżących na rolkach.
  8. Świetlica Antoninek  organizuje kolonie letnie dla dzieci w Charzykowach od 25 czerwca do 2 lipca oraz obóz dla młodzieży w terminie 9  – 16 lipca w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Szczegóły na stronie internetowej Antoninka. Zapisy w świetlicy.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.