Kolejna grupa Młodzieżowych Liderów

„Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali”. To przesłanie zostawił nam w testamencie błogosławiony Jan Paweł II. To przesłanie wzięli sobie do serca młodzi ludzie, których z przyjemnością przedstawiam. W czasach, gdy tak wielu ludziom nie chce się chcieć, oni właśnie poszli pod prąd i na przekór stereotypom, postanowili chcieć. Chcieć szkolić się w soboty, chcieć robić coś dobrego dla innych, chcieć się czegoś więcej nauczyć.

Oto kolejna grupa Młodzieżowych Liderów:

 1. Karolina Borowska
 2. Daria Celebucka
 3. Zuzanna Krawczyk
 4. Marta Polanowska
 5. Krzysztof Ruciński
 6. Dominika Sadowska
 7. Izabella Sadowska
 8. Wojciech Sipak
 9. Ada Błaszczyk
 10. Antonia Błaszczyk
 11. Łukasz Kalbarczyk
 12. Kinga Kowalska
 13. Paulina Magdziarek
 14. Damian Owczarek
 15. Rafał Połowinko

16. Arleta Tyburska

17. Joanna Wysocka

Ta siedemnastoosobowa osobowa grupa młodych ludzi przez 2 miesiące zdobywała wiedzę i umiejętności, wsłuchiwała się w siebie, poznawała swoje możliwości. Zdała już pierwszy swój egzamin, egzamin z wytrwałości i systematyczności. Cieszymy się, że dołączają dziś do naszego grona powiększając już całkiem sporą liczbę Młodzieżowych Liderów wyszkolonych w naszej parafii.

Życzymy Wam powodzenia w niełatwej sztuce liderowania. Bądźcie wszędzie tam, gdzie potrzebne są Wasze oczy, ręce, rozum. Dawajcie świadectwo Waszej stanowczej postawy zawsze tam, gdzie widzicie zło lub dzieje się krzywda. Bądźcie wierni kodeksowi etycznemu, który dziś podpiszecie.

Małgorzata Bylina

Elżbieta Cichon

 realizatorki programu