NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 08.01.2012

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na spłatę zobowiązań związanych z ubiegłorocznymi inwestycjami. Najbliższe inwestycje to poręcze, lampy i granitowe donice przy głównym wejściu do kościoła, ostatni witraż, prospekt organowy oraz miejsca na relikwie bł. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty. Dziękujemy wszystkim parafianom za wszelkie wsparcie i pomoc materialną. Chcemy się jak najlepiej przygotować do tegorocznej konsekracji naszego kościoła.
 2. Dzieci klas II przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30.
 3. Msza św. i kolejne spotkanie młodzieży klas III gimnazjalnych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w niedzielę za tydzień o godz. 13.30.
 4. Zapraszamy na przedstawienia Jasełek Bożonarodzeniowych. W poniedziałek o godz. 19.00 Zespół Szkół Muzycznych, a w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Przedszkole „Pod Muchomorkiem”.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej parafialnej scholi oraz młodzieżowego zespołu Szema.
 6. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. Plan kolęd na najbliższy tydzień:
  • 08.01 NIEDZIELA – Bartnicza, Szyszkowa, Tartaczna, Wiklinowa, Wiśniowieckiego, Żywiczna
  • 09.01 PONIEDZIAŁEK – Brzoskwiniowa, Czeremchowa, Figowa, Jemiołowa, Mandarynkowa, Modrakowia, Pigwowa, Przylaszczkowa, Rodzynkowa, Ryżowa, Szałwiowa, Warzywna
  • 10.01 WTOREK – Bananowa, Bławatkowa, Gryczana, Lawendowa, Morelowa, Pistacjowa, Pomarańczy, Prosowa, Renklodowa, Śliwowa, Winogronowa
  • 11.01 ŚRODA – Sadowa, Zbożowa /bez bloków/
  • 12.01 CZWARTEK – Chmielna, Konopna, Miedza, Selerowa, Zagonowa
  • 13.01 PIĄTEK – Kąkolowa, Makowa, Pszeniczna
  • 14.01 SOBOTA – Hiacyntowa, Łubinowa, Szafranowa
  • 15.01 NIEDZIELA – Migdałowa, Ugory, Żyzna
   W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o godz. 15.00.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli o problemach Polaków budujących świątynię na Syberii, o próbach usunięcia pomnika ofiar Katynia w Warszawie, o kolędzie, która jest błogosławieniem domu, niezwykła historia kolędy „Bóg się rodzi” i o nadziei, jaką dzieciom niesie adopcja.