NIEDZIELA  JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA 20.11.2022

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.00 został poświęcony opłatek wigilijny. Można go będzie odbierać w biurze parafialnym od jutra. Opłatek będzie dostępny w biurze parafialnym także we wszystkie niedziele Adwentu. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Ofiary składane przeznaczymy na dalsze inwestycje w naszej parafii. 
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego. 
  4. Ostatnie spotkanie połączone z próbą do bierzmowania dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą środę 23 listopada o godz. 18.45 w kościele.
  5. W środę przypada 23 listopada. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Ojca Pio na wspólną adorację o godz. 17.00.
  6. Kolejne spotkanie w ramach Wieczorów u św. Antoniego odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18.45. Prelekcję poświęconą ks. Leonowi Dzieniszowi pierwszemu proboszczowi na Wrzosach i męczennikowi II wojny światowej wygłosi diak. prof. Waldemar Rozynkowski.
  7. Ministrantów, lektorów, ministrantki i wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w liturgii sakramentu bierzmowania zapraszamy w czwartek 24 listopada. O godz.  18.00 Eucharystia, a po niej zbiórka.
  8. W piątek 25 listopada w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 18.00 ks. bp Józef Szamocki udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  9. Rozpoczyna się kolejny cykl spotkań w ramach Katechumenatu Dorosłych Diecezji Toruńskiej, czyli przygotowania dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i pierwszej Komunii św. Bliższe informacje w parafii św. Józefa.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli cena 10 zł.