NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 30.12.2012

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. W poniedziałek w ostatnim dniu roku o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za kolejny rok połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. Pragniemy wspomnieć także wszystkich naszych Parafian zmarłych w tym roku, dlatego zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy. Każdej zmarłej osobie zapalimy świecę. Można również przynieść własną lampkę i zapalić ją w czasie Mszy św. przed ołtarzem.

 2. We wtorek przypada Nowy Rok i uroczystość Bogarodzicy NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. W tym dniu kolekta przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

 3. W przyszłą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego zwana uroczystością Trzech Króli. W kościołach na całym świecie zbiera się w tym dniu kolektę ma misje. Na misje również przeznaczone są ofiary składane przy żłobku.

 4. Dyrektor Prywatnego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na jasełka w wykonaniu dzieci 6 – letnich w przyszłą niedzielę bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 5. Wszystkich zainteresowanych misjami zapraszamy w przyszłą niedzielę do kaplicy Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00 na spotkanie z ks. bp Józefem Szamockim, który będzie wspominał swoją pracę misyjną w Zambii, obecni będą także świeccy misjonarze z Mongolii.

 6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele świąteczny koncert naszej scholi dziecięcej. Zapraszamy wszystkich na wspólny śpiew kolęd.

 7. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem. W tym tygodniu:

 • 30.12. NIEDZIELA  –  Lniana, Żyzna
 • 31.12. PONIEDZIAŁEK  –  nie kolędujemy
 • 01.01. WTOREK  –  nie kolędujemy
 • 02.01. ŚRODA –  Czeremchowa, Jemiołowa, Mandarynkowa, Modrakowa, Owsiana /bez bloków/, Prosowa,  Przylaszczkowa, Sadowa
 • 03.01. CZWARTEK  – Bławatkowa, Gryczana, Lawendowa, Morelowa Pomarańczy, Renklodowa,  Rodzynkowa, Śliwowa, Winogronowa,
 • 04.01  PIĄTEK  –  Bananowa, Brzoskwiniowa /bez bloków/, Figowa, Pistacjowa, Pigwowa, Ryżowa, Szałwiowa,
 • 05.01  SOBOTA  – Bartnicza, Szyszkowa, Tartaczna, Warzywna, Wiklinowa, Żywiczna
 • 06.01  NIEDZIELA  –  Bloki: Brzoskwiniowa 2-4a, Owsiana 24-26a,  Zbożowa 15-29
 • W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o godz. 15.00.


 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W związku z kolędami ze spowiedzi św. w ciągu całego tygodnia można korzystać tylko na porannych Mszach św. oraz pół godziny przed wieczorną Mszą św.

 2. W I czwartek zapraszamy wspólnotę Margeretek na modlitewne spotkanie o godz. 17.30.

 3. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej zwłaszcza Żywy Różaniec.

 4. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Dariusz Kant, l. 56 z ul. Goździkowej, śp. Krzysztof Sklinda, l. 20 z ul. Łubinowej, śp. Ryszard Stremel l. 82 z ul. Wrzosowej. Wieczny odpoczynek…