OFIAROWANIE  PAŃSKIE 02.02.2020

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj w święto Ofiarowania Pańskiego zwane w Polsce świętem Matki Bożej Gromnicznej w całej Polsce zbierane są ofiary na klasztory kontemplacyjne. W naszej diecezji wspieramy klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w Łasinie. Po Mszach św. będzie można złożyć swój dar do koszyków pod chórem. Nasza parafia regularnie wspiera ten klasztor poprzez comiesięczną ofiarę.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja, o którego wstawiennictwo prosimy w chorobach gardła. Po Mszach św. specjalne błogosławieństwo poświęconymi świecami.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. 
  4. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Pierwsze pół godziny modlić się będziemy w ciszy, a o 17.30 spotkają się Margeretki by modlić się za kapłanów i o nowe święte powołania do Służby Bożej.
  5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. 
  6. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza  wszystkich zakochanych – małżeństwa i narzeczonych w  piątek 14 lutego o godz. 18.00 do uczestnictwa w  „Randce na Walentego u Św. Antoniego” Jest to inna forma świętowania tzw Dnia dla zakochanych. W programie: Eucharystia i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i  randka przy świecach – wstęp wolny. W związku z koniecznością przygotowania odpowiedniego miejsca prosimy o wcześniejsze zgłoszenia  do dnia 11 lutego. Szczegółowe informacje i numer telefonu, na który prosimy dzwonić w celu zgłoszenia  na plakatach  i ulotkach i stronie internetowej parafii.
  7. Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.