PIELGRZYMKA LOTNICZO-AUTOKAROWA

SANKTUARIA MARYJNE EUROPY
9- 20 października 2013 roku

 fatima

Dzień I

9.10.2013

Środa

Zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu. Następnie transfer autokarem na lotnisko Okęcie w Warszawie. Odprawa bagażowo-biletowa następnie wylot. Lądowanie w Lizbonie.  Nocleg w hotelu.

Dzień II

10.10.2013

Czwartek

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Portugalii. Przejazd do Fatimy. Następnie zapoznanie się z sanktuarium fatimskim. Obiadokolację. Udział w procesji różańcowej. Nocleg w hotelu.

Dzień III

11.10.2013

Poniedziałek

Śniadanie. Msza św. w Bazylice różańcowej przy grobach pastuszków. Droga krzyżowa w Aljustrel. Czas wolny. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

Dzień IV

12.10.2013

Piątek

Śniadanie. Wyjazd do Nazare – miasto położone u brzegu Atlantyku, możliwość kąpieli w Oceanie. Przejazd do Batalii: gotycka katedra wotywna. Powrót do hotelu w Fatimie na obiadokolację. Udział procesji różańcowej. Nocleg

Dzień V

13.10.2013

Sobota

Msza św. w kaplicy objawień. Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostela – miasta św. Jakuba. Zwiedzanie: Katedra, Plac Espana. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w Santiago de Compostela.

Dzień VI

14.10.2013

Niedziela

Śniadanie. Msza św. przy grobie św. Jakuba Apostoła. Wyjazd do Burgos miasta z przepiękną hiszpańską Katedrą. Wizyta w Katedrze i w centrum historycznym miasta.. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień VII

15.10.2013

Poniedziałek

Śniadanie. Msza św. w Katedrze w Burgos. Przejazd do Lourdes z postojem w San Sebastian (nad zatoką Biskajską- możliwość kąpieli). Zakwaterowanie w hotelu w Lourdes. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej i powrót do hotelu na nocleg.

Dzień VIII

16.10.2013

Wtorek

Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych ze św. Bernadetą: Le Cachot, kościół parafialny, Młyn Boly, sanktuarium: muzeum Notre Dame, bazylika podziemna Piusa XII, Grota Masabielska, Krypta gdzie sprawowana była pierwsza Eucharystia, bazylika różańcowa, kościół górny. Udział w drodze krzyżowej. Możliwość kąpieli w basenach. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

Dzień IX

17.10.2013

Środa

Msza św. w Grocie Masabielskiej. Śniadanie. Przejazd do La Salette. Zwiedzenie sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej. Droga krzyżowa. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień X

18.10.2013

Czwartek

Msza św. w bazylice Męki Pańskiej w La Salette. Śniadanie. Przejazd do Einsiedeln: zwiedzanie głównego ośrodka kultu Maryjnego w Szwajcarii. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień XI

19.10.2013

Wtorek

Msza św. Śniadanie. Następnie przejazd do Altőtting w Bawarii. Nawiedzenie głównego sanktuarium Niemiec. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień XII

20.10.2013

Piątek

Śniadanie. Msza św. w sanktuarium w Altotteing u stóp Naszej Drogiej Pani. Przejazd w drogę powrotną do Polski. Zakończenie pielgrzymki w godzinach nocnych.

CENA:  600 EURO + 1200 zł

 

ŚWIADCZENIA:

  1. transfer autokarowy na lotnisko Okęcie w Warszawie,
  2. przeloty na  trasie  Warszawa – Lizbona,
  3. 11 noclegów w pokojach 2 osobowych z  WC i łazienką,
  4. 11 śniadań,
  5. 11 obiadokolacji,
  6. ubezpieczenie KL, NNW i bagażu w Signal Iduna – wariant podstawowy (nie obejmuje chorób przewlekłych),
  7. opieka pilota na całej trasie.

CENA NIE ZAWIERA:

  1. biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, biletów komunikacji miejskiej, indywidualnego nagłośnienia.

UWAGI:

  1. zastrzega się możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów,
  2. organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne.