PUERI VOX na Wrzosach

W piątą Niedziele Wielkanocną gościliśmy w naszej parafii scholę dziecięcą PUERI VOX z parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, którą w Toruniu prowadzą Ojcowie Paulini.

Schola uświetniła swoją obecnością i śpiewem Mszę świętą z udziałem dzieci, którą w niedzielę odprawiamy na wrzosach u św. Antoniego o godz. 12:00. Podczas Eucharystii schola pod batutą i czujnym okiem p. Doroty Szymeczko zaprezentowała części stałe Mszy świętej oraz pieśni na uwielbienie.

Na zakończenie Eucharystii słowa wdzięczności za obecność w naszej parafii do członków scholii skierował proboszcz parafii ksiądz kanonik Wojciech Miszewski. Wszystkie dzieci zostały zaproszone przez księdza proboszcza na agapę, którą mogliśmy przygotować dzięki życzliwości naszych parafian.

Paulińska schola ma swoje sukcesy. Jednym z nich jest nagranie własnej płyty pt. „Zakrólował Wszechmocny”, którą po zakończeniu Eucharystii mogli nabyć uczestnicy „mszy dziecięcej”.

Schola św. Antoniego otrzymała zaproszenie do złożenia rewizyty w parafii Ojców Paulinów. Wizyta została zaplanowana na początek czerwca i z wielką radością przyjęta przez dzieci ze scholii św. Antoniego.

Ks. Rafał Bochen

DSC_0008

DSC_0012

DSC_0017

DSC_0030

DSC_0046 (1)

DSC_0095

DSC_0099

DSC_0101

DSC_0107

DSC_0112

DSC_0127