UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA 20.11.2011

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywana dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy okres Adwentu.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.00 został poświęcony opłatek wigilijny. Można go będzie odbierać w biurze parafialnym od jutra. Opłatek będzie dostępny w biurze parafialnym także we wszystkie niedziele Adwentu. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Ofiary składane przeznaczymy na dalsze prace w naszej parafii.
  3. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.30 następnie na spotkanie w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę przypada 23 dzień listopada i spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Zapraszamy wszystkich czcicieli Świętego Stygmatyka na godz. 17.00 do kościoła na wspólną adorację, a następnie na Mszę św.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy zbiórkę darów dla najuboższych naszych parafian z okazji Bożego Narodzenia. Tradycyjnie przy ołtarzu św. Joanny zostanie ustawiony kosz, w którym można składać swoje upominki.
  6. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela.