V  NIEDZIELA WIELKANOCNA  14.05.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczone są na dalsze prace w naszej parafii. Zakończył się remont nowych pomieszczeń biura parafialnego. Oczekujemy na wykonanie mebli. Trwa wykonywanie ławek z oparciami i klęcznikami do bocznych naw naszego kościoła oraz ozdobnego krzyża z miejscami na relikwie świętych.
  3. Wczoraj przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. Dzieci w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy na tzw. Biały Tydzień w dni powszednie do piątku o godz. 18.00.
  4. W przyszłą sobotę o godz. 11.00 swoją I Komunię Świętą będą miały dzieci klas III ze Szkoły Muzycznej.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę na spotkanie młodzieży na Lednicy. Wyjazd 3 czerwca o godz.7.00 Powrót około godz.4.00 następnego dnia. Koszt 50 zł. Zapisy u Ks. Jakuba. Osoby niepełnoletnie przynoszą zgodę swoich rodziców.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę z artykułami poświęconymi objawieniom w Fatimie.