V  NIEDZIELA  ZWYKŁA 04.02.2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Odwiedziliśmy w tym roku 2752 rodziny.  Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary. Przeznaczone są na kolejne parafialne inwestycje.
  2. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca w środę o godz. 17.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego, następnie różaniec i Msza św. w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci.
  3. Dzieci klas III przygotowujące si e do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. z poświęceniem świec i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w przyszłą niedzielę o godz. 14.30
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza na ogrzewanie naszej świątyni i obiektów parafialnych.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Libanu w maju br. i na Syberię w lipcu br. Programy umieszczone są na stronie internetowej parafii.
  6. Na prośbę rodziców podajemy przyszłoroczny termin I Komunii św. dzieci klas III uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 9 i Szkoły Muzycznej Uroczystość odbędzie  się w sobotę 11 maja 2019 roku.
  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Agatę, we wtorek – męczenników japońskich św. Pawła Mikę i Towarzyszy, w sobotę – św. Scholastykę
  8. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.