V NIEDZIELA ZWYKŁA 05.02.2012

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30. Prosimy o przyniesienie świec od chrztu św.

  2. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie kolekta budowlana na dalsze prace w naszej parafii. Do tegorocznego odpustu parafialnego, kiedy będziemy przeżywać uroczyste poświęcenie naszej świątyni planujemy dokończenie inwestycji przed naszym kościołem, wstawienie ostatniego brakującego witraża, prospekt organowy i kilka elementów wyposażenia kościoła. Bóg zapłać także za imienne dary składane w kopertach i wpłacane na parafialne konto. Wpisujemy je do Złotej Księgi ofiarodawców.

  3. W sobotę 11 lutego przypada kolejny Światowy Dzień Chorego. Centralne uroczystości pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Suskiego odbędą się w kościele św. Józefa na Bielanach.

  4. W najbliższych tygodniach jest jeszcze sporo wolnych intencji mszalnych o godz. 7.00 rano. Intencje dziękczynno-błagalne oraz za zmarłych można zamawiać w biurze parafialnym.

  5. Na prośbę rodziców informujemy, że I Komunia św. dzieci naszej parafii i Szkoły Muzycznej w roku 2013 odbędzie się w sobotę 18 maja.

  6. W dniach 17-19 lutego w Zamku Bierzgłowskim odbędą się rekolekcje dla małżonków poświęcone odnowieniu więzi małżeńskiej. Bliższe informacje w gablocie przed kościołem.

  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli interesujące artykuły: