VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2011

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na dodatkową Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30.
  2. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na dalsze prace przed naszym kościołem. Do tegorocznego odpustu parafialnego planujemy kompletne uporządkowanie terenu przed głównym wejściem do kościoła. Bóg zapłać także za imienne „dary serca” składane w kopertach i wpłacane na parafialne konto. Wpisujemy je do Złotej Księgi ofiarodawców.  Otrzymaliśmy także informację, że Radni Miasta Torunia podjęli decyzję o zewnętrznej iluminacji naszego kościoła. Inwestycja ta powinna zostać zrealizowana w tym roku. Pierwsze próby miały miejsce w miniony czwartek.
  3. Spotkanie liderów małych grup przygotowujących młodzież do bierzmowania w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św.
  4. Młodzież klas III gimnazjalnych zapraszamy w niedzielę za tydzień na godz. 13.30 na kolejną Mszę św. i spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
  5. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu z okazji Beatyfikacji Jana Pawła II. Pielgrzymka autokarowa 10 – dniowa połączona ze zwiedzaniem Włoch cena 2450 zł i pielgrzymka lotnicza 3 – dniowa 2820 zł. Bliższe informacje w biurze parafialnym, na stronie internetowej parafii i w gablocie przed kościołem.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli interesujące artykuły: o tym, że w świecie ciągle giną za wiarę chrześcijanie, jak islam wypiera na zachodzie chrześcijaństwo, droga życia Jana Pawła II i inne artykuły przygotowujące do jego beatyfikacji, historia miłości dziewczyny i niepełnosprawnego chłopaka, wywiad z dr. Wandą Półtawską, artystyczna biografia Anny German i o represjach wobec niezależnych dziennikarzy w naszym kraju. Dostępny jest także kolejny numer Posłańca św. Antoniego i naszego parafialnego pisma Nauczyciel Ewangelii.
  7. Odeszli do Pana: śp. Ferdynand Flisiak, lat 68, ul. Żbikowa, śp. Natalia Szewczuk, l. 83, ul. Szafranowa. Wieczny odpoczynek…