VI  NIEDZIELA WIELKANOCNA  21.05.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00 przed kościołem przy kaplicy Matki Bożej. W niedzielę tylko po wieczornej Mszy św.
  2. Wczoraj przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. dzieci klas III ze Szkoły Muzycznej, a w sobotę o godz. 11.00 swoją I Komunię św. mają dzieci ze Szkół Salezjańskich.
  3. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na modlitewne czuwanie we wtorek o godz. 17.00.
  4. W piątek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
  5. Dzieci które w ub. roku przeżywały I Komunię św. w naszej parafii zapraszamy na wspomnienie tej uroczystości w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Akcja Katolicka przeprowadzi zbiórkę ofiar przeznaczonych na kolonie letnie dla dzieci. Po raz kolejny całkowicie bezinteresownie przyjmujemy na koloniach grupę dzieci z Ukrainy.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę na spotkanie młodzieży na Lednicy w dniu 3 czerwca. Koszt 50 zł. Zapisy u Ks. Jakuba. Osoby niepełnoletnie przynoszą zgodę swoich rodziców.
  8. Wspólnota Nieustającego Różańca z parafii Matki Bożej Zwycięskiej zaprasza w dniach od 2 – 4 czerwca na pielgrzymkę do Sanktuariów Dolnego Śląska bliższe informacje w gablocie.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę z artykułami poświęconymi objawieniom w Fatimie.