VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA 12.02.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na ogrzewanie naszej świątyni i obiektów parafialnych.
  2. Kolejny dyżur radców prawnych i aplikantów udzielających bezpłatnych porad prawnych w naszej parafii w najbliższy wtorek od godz. 18.30.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, zapraszamy na Mszę św. z modlitwami o uzdrowienie w najbliższy piątek o godz. 18.00.
  4. W związku z remontem świetlicy Antoninek zapraszamy dzieci na zajęcia od poniedziałku 20 lutego.
  5. Specjalna Msza św. i spotkanie z dziećmi klas III przygotowującymi się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę 19 lutego o godz. 14.30.
  6. Młodzież klas III gimnazjalnych przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
  7. Przyjmujemy zapisy dzieci na kolonie letnie do Mikoszewa  w terminie 2 – 9 lipca b.r. Szczegóły na stronach internetowych oraz w Świetlicy Antoninek.
  8. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach zaprasza na spotkanie ze znaną charyzmatyczką Marią Vodia w środę 15 lutego o godz. 18.00.
  9. Zapraszamy do lektury pism katolickich, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.
  10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: śp. Łucja Jurkiewicz, l. 83, śp. Jadwiga Piskalska, l. 78, ul. Miedza, śp. Wojciech Ordon, l. 68, ul. Narcyzowa, śp. Bernard Lewandowski, l. 82, ul. Storczykowa, śp. Jadwiga Szablewska, l. 87, ul. Krucza. Wieczny odpoczynek…