VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.02.2011

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek od godz. 17.00 i w piątek od godz. 16.00 do 18.00.
  2. W Pierwszy Czwartek o godz. 17.30 na swoim czuwaniu modlitewnym zgromadzi się Wspólnota Margeretek, a po wieczornej Mszy św. Odnowa w Duchu Świętym adorować będzie Najświętszy Sakrament do godz. 20.00.
  3. W Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy na dodatkową Mszę św., którą odprawimy o godz. 16.30.  W łączności z Mszą św. o godz. 8.30 i o godz. 17.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. W I sobotę o godz. 8.00 odmówimy wspólnie różaniec, a o godz. 8.30 Msza św. i nabożeństwo I sobotnie. Zapraszamy szczególnie Żywy Różaniec i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Przed południem odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych.
  5. Zapraszamy na pielgrzymki  lotniczą i autokarową do Rzymu z okazji Beatyfikacji Jana Pawła II. Dostępny jest także program listopadowej pielgrzymki do Indii do grobu Matki Teresy z Kalkuty. Bliższe informacje w biurze parafialnym i na stronie internetowej parafii. W przygotowaniu kolejne pielgrzymki krajowe i zagraniczne.
  6. Kuria Diecezjalna Toruńska organizuje w naszej parafii w sobotę 12 marca kurs dla fotografów i operatorów kamer obsługujących uroczystości religijne. Zgłoszenia u ks. Dariusza Żurańskiego.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela. Czytając prasę katolicką pogłębiamy naszą religijną wiedzę i wspieramy niezależne media w Polsce.