WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 12.05.2013

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszach św. o godz. 8.30 i 18.00 przy kaplicy Matki Bożej przed kościołem. W niedzielę po wieczornej Mszy św.

  2. Dzieci klas II przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na ostatnią specjalną Mszę św. i spotkanie o godz. 14.30.

  3. Jutro przypada 13 maja. Zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą św.  następnie z figurą Matki Bożej i z modlitwą różańcową udamy się w procesji fatimskiej ulicami św. Antoniego, Myśliwską, Jelenią, Sokolą i św. Antoniego. Wspólną modlitwę zakończymy nabożeństwem majowym przy kaplicy Matki Bożej. Spotykać się będziemy każdego 13 dnia miesiąca, aż do października.

  4. Kolejne spotkanie Rodziców z Róż Różańcowych odbędzie się w najbliższą środę 15 maja. Rozpoczęcie o godz. 17.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

  5. Spotkanie wszystkich zaangażowanych w przygotowanie Festynu Parafialnego w najbliższą środę o godz. 19.00 w plebani. Prosimy naszych parafian o pomoc w zebraniu drobnych, nowych upominków do loterii fantowej. Można je składać w biurze parafialnym i zakrystii.

  6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą oraz za wszystkie „dary serca” składane w kopertach i wpłacane na parafialne konto. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją potrzebę dalszych inwestycji i wspierają materialnie kolejne parafialne  dzieła.

  7. W najbliższą sobotę w naszym kościele I Komunia święta. O godz. 9.30 dzieci z Zespołu Szkół Muzycznych, a o godz. 11.30 Szkoła Podstawowa nr 9. W związku z tym nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 8.30 w kościele. Spowiedź św. dla rodziców codziennie w czasie Mszy św. oraz od poniedziałku do piątku od godz. 17.30.

  8. Organizujemy wyjazd dla młodzieży na spotkanie Młodych w Lednicy, które odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Koszt 40 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

  9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii siostrę Judytę misjonarkę w Zambii, która opowiadać będzie nam o pracy misyjnej w tym kraju. Po Mszy św. przed kościołem będzie można złożyć swój dar na misje.

  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy dzisiaj Niedzielę i Posłańca św. Antoniego. Kupując i czytając prasę katolicką pogłębiamy swoją wiedzę, wiarę i wspieramy katolickie media.