XII NIEDZIELA ZWYKŁA  25.06.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. We wtorek uroczystość NMP Nieustającej Pomocy Głównej Patronki Diecezji Toruńskiej. O godz. 15.00 rozpoczęcie modlitewnego czuwania w kościele Miłosierdzia Bożego na Koniuchach, następnie procesja z obrazem Matki Bożej na Bielany do kościoła św. Józefa i Msza św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Suskiego.
  2. W dniach 24 – 29 czerwca odbywać się będzie V Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Chóralny im. M. Kopernika PER MUSICAM AD ASTRA. Tym razem zagoszczą w Toruniu chóry z Polski, Węgier, Norwegii, Finlandii, Czech, Łotwy, Portugalii i Hongkongu. Koncerty festiwalowe będą się odbywać w tych dniach na terenie Torunia, Inowrocławia, Lubicza i Chełmży.  Szczegółowe informacje znajdują się na afiszach, stronie internetowej www.pmaa.pl  Wstęp na koncerty jest bezpłatny. W ramach tego festiwalu zapraszamy na koncert festiwalowy, który odbędzie się 27 czerwca (we wtorek) o godz. 19.00 w naszym kościele. Wystąpią dwa chóry: Chór „Camerata” z Polski oraz  Zespół Wokalny Grassalkowich z Węgier. Chóry przedstawią bardzo urozmaicony program artystyczny.
  3. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie do piątku o godz. 17.45 i w dni powszednie w łączności z Mszą św. o godz. 8.30.
  4. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W I sobotę o godz. 8.00 odmówimy różaniec, następnie Masza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową na Ukrainę od  13 do 18 września. Bliższe informacje na stronie internetowej i w biurze parafialnym.
  7. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela i nowy numer Śladów na Wrzosach.