XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  09.07.2017

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” i uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, przeznaczymy je na dalsze inwestycje parafialne. Już niedługo rozpoczniemy prace na chórze: zostanie ustawiony pierwszy rząd ławek z oparciami, nowe klęczniki i podwyższona balustrada.
  3. W czwartek przypada 13 lipca. Zapraszamy na kolejną procesję fatimską. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, następnie z figurą Marki Bożej wyruszymy ulicami: św. Antoniego, Orlą, Lisią, Wilczą.
  4. W dniach 4-12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Białej, której przewodnikiem jest ks. Adam Czerwiński w parafii Chrystusa Króla od 20 lipca.
  5. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela, Śladów na Wrzosach i Nauczyciela Ewangelii.
  6. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Stefan Szewczyk, l. 80, ul. Wiśniowieckiego, śp. Adam Dyliński, l. 65, ul. Zbożowa, śp. Jadwiga Zielińska, l. 85, ul. Bażantowa, śp. Jerzy Węsierski, l. 64, ul. Krokusowa, sp. Maria kurach, l. 73, jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00, śp. Zofia Adamska, l. 78, ul. Kameliowa, jej pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…