XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  08.08.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

  1. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 13.30. Zapraszamy na niedzielną Mszę św. na Barbarce o godz. 13.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Serdeczne podziękowanie za imienne dary składane w kopertach i wpłacane imiennie na konto parafialne. Podziękujemy za nie korespondencyjnie.
  3. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólną modlitwę różańcową w środę o godz. 17.30.
  4. W czwartek kończy się 43. Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. O godz. 17.00 w kaplicy Cudownego Obrazu Msza św. na zakończenie pielgrzymki pod przew. Ks. bp. Wiesława Śmigla.              
  5. Autokar z pielgrzymami do Częstochowy w czwartek 12 sierpnia wyjedzie sprzed naszego kościoła o godz. 6.oo. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  6. W piątek 13 sierpnia przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na Mszę św., różaniec i procesję maryjną ulicami naszej parafii.
  7. W przyszłą niedzielę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie ma Mszy św. O godz. 13.30. Podczas Mszy św. obrzęd poświęcenia kłosów, zbóż, ziół, kwiatów i owoców.
  8. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Na trasie najważniejsze miejsca święte Rzymu oraz Neapol, Pompeje, miejsce urodzenia o. Pio w Petralcinie, San Giovani Rotondo, Lanciano i Manopello. Opiekunem duchowym będzie ks. Proboszcz, który kilka dni temu wrócił z San Giovani Rotondo i zapewnia, że podróżowanie do Włoch jest bezpieczne i odbywa się bez problemów. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela.