XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 13.30 w kościele, natomiast w DPS Msza św. o godz. 14.30. Zapraszamy na niedzielną Mszę św. na Barbarce o godz. 13.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Wkrótce rozpoczną się prace przy ogrodzeniu nowej części cmentarza. Zostały już zamówione wszystkie elementy.
  3. Wznawiamy po przerwie nabożeństwa fatimskie związane ze wspomnieniem kolejnych objawień. We wtorek 13 lipca o godz. 18.00 Msza św. po której wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej ulicami: Myśliwską, Jelenią, Orlą i św. Antoniego powrócimy na plac kościelny. W przypadku niepogody różaniec odmówimy w kościele.
  4. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólną modlitwę w środę o godz. 17.30.
  5. Przypominamy, ze okazja do spowiedzi św. W naszym kościele podczas niedzielnych Mszy św. a w tygodniu 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 oraz od godz. 8.00 do 8.30 i od godz. 17.30 do 18.00.
  6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w dni powszednie pół godziny przed Mszami św.
  7. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Tak jak w ub. roku będzie ona miała charakter sztafety. Toruńska Grupa Biała przechodzi drugi dzień pielgrzymki 5 sierpnia z Konecka do Topólki. Zapewniamy bezpłatny dojazd na trasę i powrót do Torunia. Zapisy w biurze parafialnym.
  8. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Włoch od 24 września do 1 października. Na trasie najważniejsze miejsca święte Rzymu oraz Neapol, Pompeje, miejsce urodzenia o. Pio w Petralcinie, San Giovani Rotondo, Lanciano i Manopello. Program umieszczony jest na stronie internetowej parafii, zapisy w biurze parafialnym.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Niedziela